Služby

Pneuservisní činností se zabýváme více jak 15 let. Stále vyvíjíme nové směry a možnosti, jak usnadnit, zefektivnit a rozvíjet práci našich zákazníků. Jedním z těchto směrů je i náš „projekt“ MOBILNÍ PNEUSERVIS 24 hodin denně.

Kdo našich služeb využívá?

Našimi dlouholetými zákazníky jsou jak nadnárodním přepravní společnosti, tuzemští dopravci, stavební a zemědělská družstva, tak i přímí, koncoví zákazníci, či záchranné a dobrovolné složky. Jednoduše, všichni, kteří používají kolovou techniku.

Naše garance

Našim smluvním zákazníkům, zejména z oblasti dálkových, kamionových přeprav, garantujeme servisní činnost a řešení vzniklého defektu do 5 hodin, od nahlášení, po celé České republice.

 

Díky službám které poskytujeme, ušetříte nejen peníze, ale hlavně čas, který je v dnešní době velmi cenný.

CO NABÍZÍME

  • Kompletní pneuservisní služby
  • Přezutí Vašich automobilů, tahačů, návěsů a veškeré kolové techniky
  • Řešení defektů
  • Okamžitá výměna díky velkým skladovým zásobám pneu a protektorů

Pneuasistenční služby

Full Truck
Kompletní správa Vašeho vozového parku. Dohled a pravidelný pneuservis vozových jednotek (kontrola tlaku – dohušťování, výměny poškozených dílů např. ventilků a prodloužení. Posouzení stavu pneumatik s návrhem pro příp. výměnu apod.) To vše u Vás, bez nutnosti dojezdu do pneuservisu.

Pick Up Servis
V případě defektu Vašeho osobního automobilu, či dodávky do 3,5t zajistíme řešení s dojezdem asistenčního vozidla přímo na místo nehody. Oprava na místě, výměna nebo přezutí, vše v návaznosti na aktuální situaci a dohodnuté podmínky řešení.
Samozřejmostí tak jsou i kompletní pneuservisní služby Vašich osobních automobilů a dodávek do 3,5t.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte